Magnes kloszowy Hold Fast 46x10,7mm Kennedy KEN5538900K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes kloszowy Hold Fast 46x10,7mm Kennedy KEN5538900K
Kennedy KEN-553-8900K
Magnes KLOSZOWY 'HOLD FAST' 46x10.7mm
KEN-553-8900K
Opis produktu
Wykonano z ceramiczno-ferrytowego materiału w delikatnej stalowej skorupie. Stosowane do przytrzymywania urządzeń mechanicznych z M6 gwintem.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 46mm |
| Kod EAN13 | 5036140117051 |
| Głębokosć całk./opak. | 45 |
| Długość całk./opak. | 50 |
| Waga całkowita | 0.091 |
| Szerokość całk./opak. | 50 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga elementu | 90g |
| Szerokość | 10.7mm |
KEN5538900K
MAGNES KLOSZOWY 'HOLD FAST' 46x10.7mm Kennedy
KEN-553-8900K
SM.CK016,28,4ZLNE
Narzędzia Cromwell