Magnes o dużej sile 25x40x20mm Kennedy KEN5538120K MTMX
dostępny
Cena regularna:
139,80 zł
Cena regularna:
113,66 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes o dużej sile 25x40x20mm Kennedy KEN5538120K
Kennedy KEN-553-8120K
Magnes O dużej SILE 25x40x20mm
KEN-553-8120K
Opis produktu
Magnes w kształcie podkowy o kwadratowej podstawie. Zawiera otwór do mocowania.Kg przyciąganie (maks.): 25mm - 4.5, 30mm - 9.0, 40mm - 11.8.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140116900 |
| Wysokość | 25mm |
| Długość | 40mm |
| Głębokosć całk./opak. | 23 |
| Długość całk./opak. | 40 |
| Waga całkowita | 0.14 |
| Szerokość całk./opak. | 27 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga elementu | 60g |
| Szerokość | 20mm |
KEN5538120K
MAGNES O DUZEJ SILE 25x40x20mm Kennedy
KEN-553-8120K
SM.CK016,78,3ZLNE
Narzędzia Cromwell