Magnes o dużej sile 30x45x30mm Kennedy KEN5538130K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
40,78 €
Cena regularna:
33,15 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnes o dużej sile 30x45x30mm Kennedy KEN5538130K
Kennedy KEN-553-8130K
Magnes O dużej SILE 30x45x30mm
KEN-553-8130K
Opis produktu
Magnes w kształcie podkowy o kwadratowej podstawie. Zawiera otwór do mocowania.Kg przyciąganie (maks.): 25mm - 4.5, 30mm - 9.0, 40mm - 11.8.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140116917 |
| Wysokość | 30mm |
| Długość | 45mm |
| Głębokosć całk./opak. | 30 |
| Długość całk./opak. | 45 |
| Waga całkowita | 0.22 |
| Szerokość całk./opak. | 32 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga elementu | 120g |
| Szerokość | 30mm |
KEN5538130K
MAGNES O DUZEJ SILE 30x45x30mm Kennedy
KEN-553-8130K
SM.CK016,97,1ZLNE
Narzędzia Cromwell