Magnesy do tablic magnetycznych 20mm Offis OFI8360500K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
20mm WHITEBOARD MAGNETS ASSORTED COLOURS (PK-10) Offis OFI8360500K
Offis OFI-836-0500K
OFI8360500K
20mm WHITEBOARD MAGNETS ASSORTED COLOURS (PK-10) Offis
OFI-836-0500K
SM.CK016,16,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Magnesy do tablic magnetycznych suchościeralnych w prosty sposób zwiększają efektywność wizualną wykresów, schematów oraz tabel. Opakowanie zawiera 10 sztuk
w różnych kolorach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Kolor | Assorted |
| Średnica | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140325029 |
| Supplier Part No. | 8360500K |
| UNSPSC Code | 44111908 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Assorted |
| Długość | 20 m metre |
| Typ | Magnets |
| Szerokość | 20mm |
| Pack Quantity | 10 |