Magnesy do tablic magnetycznych czerowne Offis OFI8360580K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Offis Magnesy do tablic magnetycznych czerowne OFI8360580K
Offis OFI-836-0580K
OFI8360580K Offis 20mm WHITEBOARD MAGNETS RED (PK-10)
Magnesy do tablic magnetycznych suchościeralnych w prosty sposób zwiększają efektywność wizualną wykresów, schematów oraz tabel. Opakowanie zawiera 10 sztuk
w różnych kolorach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Offis |
| Kolor | Czerwony |
| Średnica | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140385733 |
| Supplier Part No. | 8360580K |
| UNSPSC Code | 44111908 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Długość | 20 m metre |
| Typ | Magnets |
| Szerokość | 20mm |
| Pack Quantity | 10 |