Magnetyczny cylinder ISO KFCL1-050-0400-M Kennedy KEN2941899K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy KEN-294-1899K
KEN2941899K
KFCL1-050-0400-M DOUBLE ACTING CYLINDER Kennedy KEN2941899K
Kennedy KEN-294-1899K
SM.CK016,545,1ZLNE
Seria H - ISO 15552 (Zastępuje ISO 6431/VDMA 24562)
Pneumatyczny cylinder podwójnej akcji. Bez smarowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 50 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140292468 |
| eCl@ss Code | 25160000 |
| Model Number | KFCL1 |
| Stroke | 400 mm |
| Supplier Part No. | 2941899K |
| UNSPSC Code | 27131701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Port Connection | 01-Apr |
| Typ produktu | Pneumatic Cylinder |
| Stroke Length | 400mm |
| Operating Temperature Range | -20 to +80 °C degree Celsius |
| Bore Size | 50mm |
| Mount Type | |
| Operating Pressure | 1 to 10 bar bar |