Magnetyczny cylinder mini ISO 20mm x50mm Kennedy KEN2945731J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$59.00
Cena regularna:
$47.97
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnetyczny cylinder mini ISO 20mm x50mm Kennedy KEN2945731J
Kennedy KEN-294-5731J
KEN2945731J
DOUBLE ACTING MINI CYLINDER 20mmx50mm Kennedy
KEN-294-5731J
SM.CK016,176,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Seria R3M - Podwójna Akcja
Zgodne z UE standardem CETOP RP52-P i DIN/ISO 6432. Zainstalowana mechaniczna poduszka jako standard celem redukcji zużycia przez mocne ładunki przy bardzo dużej szybkości. Konstrukcja kołnierzowa.
Zakres temperatury: 0°C - 80°C (z suchym powietrzem -20°C).
Wolne obroty: 10 - 1000mm/sek.
Ciśnienie: 1 - 10bar.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 20 mm |
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140293120 |
| eCl@ss Code | 25160000 |
| Seria | R3M |
| Stroke | 50 mm |
| Supplier Part No. | 2945731J |
| UNSPSC Code | 27131701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Port Connection | M5 |
| Numer produktu | R2M20/50 |
| Typ produktu | Pneumatic Cylinder |
| Stroke Length | 50mm |
| Operating Temperature Range | -20 to +70 °C degree Celsius |
| Bore Size | 20mm |
| Mount Type | Feet Flange Rod End Trunnion |
| Operating Pressure | 1 to 10 bar bar |
| Additional Features | CETOP RP52-P DIN/ISO 6432 Single-acting and Double-acting |
| Cylinder Action | Double Acting |
| Materials | Barrel and Rod: Stainless Steel. End Blocks: Anodized Aluminium. Piston: Aluminium. Seals: Nitrile (NBR). Seals: Polyurethane (PU). |