Mata do ochrony kolan 530x360mm Sitesafe SSF9464650R
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mata do ochrony kolan 530x360mm Sitesafe SSF9464650R
Sitesafe SSF-946-4650R
SSF9464650R
530mmx360mm KNEE SAVER MAT Sitesafe
SSF-946-4650R
SM.CK016,73,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stanie na twardej podłodze przez dłuższy okres czasu bez maty przeciw zmęczeniu może wywołać ból i dyskomfort w niższych partiach nóg, stopach i kręgosłupie. Zmęczenie redukuje koncentrację i produktywność. Maty przeciw zmęczeniu zwiększają komfort oraz wydajność pracowników, którzy stoją przez dłuższy okres czasu i w rezultacie redukuje stres, zmęczenie, bóle powstałe poprzez stanie w pracy. Sprowadzenie tych mat do zakładu pracy może zapewnić załodze bardziej komfortowe środowisko pracy, co z kolei będzie oznaczać zwiększoną efektywność, koncentrację oraz wydajność.
Mata Knee Saver - do ochrony kolan
Wykonana z Closed Cell PCV/mieszanki nitrylowej. Zapobiega bólom w kolanach i napięciu w dolnych partiach pleców spowodowanych regularnym klęczeniem, idealna do uśmierzenia bólu podczas kładzenia podłóg, odporna na środki chemiczne i oleje.
Kolor: czarny
PVC/Nitrile Blend = PCW/mieszanina nitrylowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140232341 |
| Długość | 530 mm |
| Materiał | PVC/Nitrile Blend |
| Supplier Part No. | SSF-946-4650R |
| Grubość | 25 mm |
| UNSPSC Code | 46181505 |
| Szerokość | 360 mm |