Miernik stężenia do chłodziwa obrabiarek przenośny Oxford Precision OXD3361010K OXD-336-1010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Miernik stężenia do chłodziwa obrabiarek przenośny Oxford Precision OXD3361010K OXD-336-1010K
Profesjonalny optyczny miernik do określenia stopnia koncentracji oleju w emulsjach wodnych i rozpuszczalnikach, takich jak chłodziwa używane przy maszynach i obrabiarkach.
Dane techniczne:
Zakres ND: 1.333 - 1.356. Bx: 0 - 15%.
Powiększenie: 11x.
Teleskopowy obiektyw o powiększeniu: 4x.
Precyzja: ±0.0003 ±0.2%
Siatka krystaliczna: 0.0005 0.2%
Miernik optyczny umieszczony jest w specjalnej kasecie łącznie ze śrubokrętem do kalibracji i instrukcją dla użytkownika.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Oxford |
| Średnica | 38mm |
| EAN13 Barcode | 5036140154865 |
| eCl@ss Code | 32011706 |
| Długość całkowita | 185mm |
| Szerokość całkowita | 38mm |
| Supplier Part No. | 3361010K |
| UNSPSC Code | 41115313 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość | 38 mm |
| Długość | 185 mm |
| Powiększenie | 11x |
| Typ | Refraktometr |
| Szerokość | 38 mm |
| wkrętak nastawczy instrukcja opakowanie |
SM.CK016,725ZLNE