Mikrometr 1-2" zewnętrzny calowy Oxford Precision OXD3356020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mikrometr 1-2" zewnętrzny calowy Oxford Precision OXD3356020K
Oxford Precision OXD-335-6020K
OXD3356020K
Mikrometr zewnętrzny 1-2" Oxford OXD3356020K
OXD-335-6020K
Opis produktu
Emaliowany kabłąk, wrzeciona docierane z końcówkami z węglika spiekanego. Zawiera wysokiej jakości uchwyt z nakrętką regulującą. Wielkości 25 - 50mm/1 - 2" i większe dostarczane z trzpieniami wzorcowymi. Wykonano zgodnie z BS 870.Całość zawarta w wysokiej klasy plastikowej kasecie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154711 |
| Kod eCl@ss | 21170307 |
| Graduation | 0.001 in |
| Range | 1 - 2" in |
| Nr produktu | OXD-335-6020K |
| Kod UNSPSC | 41111601 |
| Waga | 300g |
SM.CK016,99,9ZLNE