Mikrometr 100-125mm zewnętrzny Kennedy KEN3350050K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
284,00 zł
Cena regularna:
230,89 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Mikrometr 100-125mm zewnętrzny Kennedy KEN3350050K
Kennedy KEN-335-0050K
KEN3350050K
MIKROMETR Zewnętrzny 100-125mm Kennedy
KEN-335-0050K
SM.CK016,159ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Emaliowany kabłąk, wrzeciona docierane z końcówkami z węglika spiekanego.Zawiera wysokiej jakości uchwyt z z nakrętką regulującą.
Wielkości 25 - 50mm/1 - 2” i większe dostarczane z trzpieniami wzorcowymi.
Wykonano zgodnie z BS 870.
Dokładność:
Płaskość końcówek: 0.6mm.
Równoległość: (2 + L/100)mm (robocza część zaokrąglona).
Zakres błędu: ±(1 + L/75)mm (robocza część zaokrąglona).
L = zakres mierzenia.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140107311 |
| Kod eCl@ss | 21170307 |
| Graduation | 0.01mm |
| Range | 100 - 125mm |
| Nr produktu | 103-141 KY |
| Kod UNSPSC | 41111601 |
| Waga | 770g |