Młot udarowo-obrotowy 1500W 32mm SDS-plus RD-HD47
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu młoty obrotowe Raider cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród rzemieślników, ale także w profesjonalnej branży budowlanej. Narzędzia te mają ergonomiczny kształt i antypoślizgową powłokę, która stwarza poczucie wygody i produktywności, nawet przy dłuższej pracy. Dostępny asortyment młotów udarowo-obrotowych może zaspokoić potrzeby każdego użytkownika, w zależności od wymagań i skali prac.
Młot udarowo-obrotowy RD-HD47 łączy w sobie mocny silnik i bezproblemowy mechanizm pneumatyczny, które razem zapewniają niezawodne wiercenie, szlifowanie i przebijanie w betonie do ø32 mm. Model wyposażono również w system SDS-Plus, który pozwala na szybką wymianę akcesoriów.
RD-HD47 posiada również:
- Przełącznik trybu pracy
- Uchwyt SDS+
- System antywibracyjny
- Dodatkowy uchwyt li>
- Miernik głębokości
| Uchwyt narzędzia | SDS+ |
| Maksymalna energia pojedynczego uderzenia (epta) | 4,3 J |
| Maksymalna średnica wiercenia w betonie | 32 mm |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 4700 min-1 |
| Znamionowa moc wejściowa | 1500 W |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Typ napięcia znamionowego | Przewodowe — sieć elektryczna |
| Funkcje | Wiercenie, wiercenie udarowe, kucie, obracanie |
| Długość kabla | 2 m |
| Maksymalna prędkość bez obciążenia td> | 0 - 850 min-1 |
Wyposażenie:
| Dodatkowy uchwyt | 1 szt. |
| Ogranicznik głębokości | 1 szt. |
| Szpicak | 1 szt. |
| Dłuto | 1 szt. |
| Wiertło | 3 szt. |
| Walizka narzędziowa | 1 szt. |