Młot udarowy EDH620VRES 22mm SDS 240V Kobe Kobe KBE2790520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młot udarowy EDH620VRES 22mm SDS 240V Kobe Kobe KBE2790520K
Wysokowydajna wiertarka udarowa SDS, 22mm z siłą udaru 2.2 Juli. Zmienne szybkości. Funkcja naprzód/wstecz. Dwa typy pracy: normalne obroty oraz z udarem. Sprzęgło bezpieczeństwa. Dodatkowy pionowy uchwyt, całość pakowana w kasecie antyudarowej.
Wolne obroty: 1,050rpm.
Obroty przy pełnym obciążeniu udaru: 0 - 4,400bpm.
Siła udaru: 2.2J.
Zakres pracy: beton 3.4 - 22mm, stal 13mm, drewno 32mm.
Akcesoria: dodatkowy pionowy uchwyt.
Waga: 2.50kg.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kobe |
| EAN13 Barcode | 5036140018969 |
| eCl@ss Code | 21050190 |
| Model Number | EDH620 |
| Supplier Part No. | 2790520K |
| UNSPSC Code | 27112703 |
| Voltage | 240 V |
| WEEE Compliant | Yes |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blows per Minute | 4,400 bpm blows per minute |
| Capacity | Drilling Ø Concrete 3.4-22mm Drilling Ø Steel 13mm Drilling Ø Wood 40mm |
| Contents | Auxiliary Handle Carry Case Depth Stop EDH620 |
| Model Number | EDH620 |
| No Load Speed | 0-1,050 rpm revolutions per minute |
| Wysokość całkowita | |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Power Rating | 620 W watt |
| Supply Voltage | 240 V voltage |
| Waga | 2.5kg |
| Special Features | Compact & Lightweight Lock-on Speed Button for Continuos Operation Soft Comfortable Grip Veriable Speed |
| Maximum Impact Energy | 2.2 J joule |
| Available Operation Modes | Rotation & Hammer Rotation Only |
| SDS Shank Type | SDS-plus |
| Manufacturer Guarantee | Manufacturer's Terms & Conditions Apply |