Młotek Thorex 63mm 1700g z nakładkami nylonowymi 12-720N trzonek drewniany Thor Hammer THO5270325T
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek Thorex 63mm 1700g z nakładkami nylonowymi 12-720N trzonek drewniany Thor Hammer THO5270325T
12-720N NYLON HAMMER WOOD HANDLE Thor Hammer THO5270325T
Thor Hammer THO-527-0325T
THO5270325T
KC-016,152,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Chromowany obuch z dwiema nakręcanymi nakładkami nylonowymi.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5012936127206 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 63 mm |
| Długość | 355 mm |
| Numer produktu | 12-720N |
| Oznaczenie | 12-720N |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 1700 g |