Młotek bezodrzutowy 38mm nylonowy 750g 20-1212 Thor Hammer THO5270456N
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
20-1212 DEAD-BLOW NYLON HAMMER Thor Hammer THO5270456N
Thor Hammer THO-527-0456N
THO5270456N
20-1212 DEAD-BLOW NYLON HAMMER Thor Hammer
THO-527-0456N
SM.CK016,127,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wydrążony, odlewany ciśnieniowo obuch wypełniony częściowo stalowym śrutem, którego działanie zwiększa udar i zapobiega odskokowi, dając w wyniki pewne uderzenie. Trzonek jest wykonany ze stopu aluminium z gumową przeciwpoślizgową wykładziną absorbującą wstrząsy. Dostarczany z dwoma nakręcanymi, wymiennymi nylonowymi nakładkami na obuchy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111602 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Producent | Thor |
| Supplier Part No. | 20-1212 |
| EAN13 Barcode | 5012936121211 |
| Numer produktu | 20-1212 |
| Face Diameter | 38 mm |
| Długość | 305 mm |
| Waga elementu | 750 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 38mm 1.1/2" |
| Waga obucha, głowicy | 700g |
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Numer produktu | 20-1212 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | NSN No. 5120997433120 |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Aluminium Alloy |
| Shaft Material | Rubber |
| Head Shape | |
| Face Material | Nylon |
| Face Hardness | Hard |