Młotek bezodrzutowy 44mm nylonowy 950g 20-1414 Thor Hammer THO5270457P
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
20-1414 DEAD-BLOW NYLON HAMMER Thor Hammer THO5270457P
Thor Hammer THO-527-0457P
THO5270457P
20-1414 DEAD-BLOW NYLON HAMMER Thor Hammer
THO-527-0457P
SM.CK016,143,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wydrążony, odlewany ciśnieniowo obuch wypełniony częściowo stalowym śrutem, którego działanie zwiększa udar i zapobiega odskokowi, dając w wyniki pewne uderzenie. Trzonek jest wykonany ze stopu aluminium z gumową przeciwpoślizgową wykładziną absorbującą wstrząsy. Dostarczany z dwoma nakręcanymi, wymiennymi nylonowymi nakładkami na obuchy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111602 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Producent | Thor |
| Supplier Part No. | 20-1414 |
| EAN13 Barcode | 5012936141417 |
| Numer produktu | 20-1414 |
| Face Diameter | 44 mm |
| Długość | 310 mm |
| Waga elementu | 950 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 44mm 1-3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 900g |
| Długość całkowita | 310mm 12-1/4" cal |
| Numer produktu | 20-1414 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Aluminium Alloy |
| Shaft Material | Rubber |
| Head Shape | |
| Face Material | Nylon |
| Face Hardness | Hard |