Młotek blacharski mini 10oz z trzonkiem Warrington Kennedy KEN5258100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek blacharski mini 10oz z trzonkiem Warrington Kennedy KEN5258100K
Kennedy KEN-525-8100K
Młotek blacharski MINI, Trzonek 'WARRINGTON' 10oz
KEN-525-8100K
Opis produktu
Młotki blacharskie używane przez mechaników samochodowych, sznycerzy, rzeźbiarzy, rzemieślników, stolarzy.Trzon drewniany typu Warrington
Bardzo wytrzymały wykonany z twardego drewna trzonek, uchwyt ukształtowany w celu komfortowego dopasowania do ręki. Wykuty stalowy bijak z utwardzoną i wyszlifowaną powierzchnią części bijącej.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113282 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 19mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 115mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Head Size Number | 1 oz. |
| Waga obucha, głowicy | 10 oz. |
| Długość całk./opak. | 300mm |
| Shaft Length | 270mm |
| Shaft Material | Wood |
| Typ | Cross Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5258100K
MLOTEK BLACHARSKI MINI, TRZONEK 'WARRINGTON' 10oz Kennedy
KEN-525-8100K
SM.CK016,36,6ZLNE
Narzędzia Cromwell