Młotek blacharski mini 3.1/2oz z drewnianym trzonkiem Kennedy KEN5258040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek blacharski mini 3.1/2oz z drewnianym trzonkiem Kennedy KEN5258040K
Kennedy KEN-525-8040K
Młotek blacharski MINI, Trzonek DREWNIANY 3.1/2oz
KEN-525-8040K
Opis produktu
Młotki blacharskie używane przez mechaników samochodowych, sznycerzy, rzeźbiarzy, rzemieślników, stolarzy.Cienki trzonek drewniany
Bijak wykonany z kutej stali utwardzanej z wyszlifowaną powierzchnią uderzenia bijaka. Solidne mocowanie obucha na trzonku. Uchwyt ukształtowany w celu komfortowego dopasowania do ręki. Zwężana część czołowa, idealnie nadaje się do użycia na małych kołkach zapewnia dużą precyzję pracy.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113244 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 13mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 100mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 3 1/2 oz. |
| Długość całk./opak. | 325mm |
| Shaft Length | 310mm |
| Shaft Material | Wood |
| Typ | Cross Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5258040K
MLOTEK BLACHARSKI MINI, TRZONEK DREWNIANY 3.1/2oz Kennedy
KEN-525-8040K
SM.CK016,28,5ZLNE
Narzędzia Cromwell