Młotek blacharski mini 4oz z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5258050K MTM
dostępny
Cena regularna:
95,50 zł
Cena regularna:
77,64 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek blacharski mini 4oz z hikorowym trzonkiem Kennedy KEN5258050K
Kennedy KEN-525-8050K
Młotek blacharski MINI, Trzonek hikorowy 4oz
KEN-525-8050K
Opis produktu
Młotki z noskiem kulistym wykonane są z wysokiej jakości stali kutej poddanej działaniu wysokich temperatur. Idealne do użycia z dłutami, punktakami, nitami i do modelowania metalu. Są one dostępne z drewnianym, hikorowym, wykonanym z włókna szklanego lub w postaci stalowej rurki trzonkiem.Cienki trzonek z drewna hikorowego
Wykonany z przemysłowej jakości kutej stali, bijak utwardzony i poddany działaniu wysokich temperatur, kutym i wyszlifowanym czołem. Do drobnych zadań.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113251 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 13mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 90mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 4 oz. |
| Długość całk./opak. | 325mm |
| Shaft Length | 310mm |
| Shaft Material | Hickory |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5258050K
MLOTEK BLACHARSKI MINI, TRZONEK HIKOROWY 4oz Kennedy
KEN-525-8050K
SM.CK016,55,9ZLNE
Narzędzia Cromwell