Młotek gumowy biały 90mm 1125g 61-957W Thor Hammer THO5270452L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
61-957W WHITE RUBBER MALLET Thor Hammer THO5270452L
Thor Hammer THO-527-0452L
THO5270452L
61-957W WHITE RUBBER MALLET Thor Hammer
THO-527-0452L
SM.CK016,81,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Biały: Nie pozostawia śladów na obrabianej powierzchni. Odpowiedni dla stolarni, producentów ram okiennych, warsztatów samochodowych, etc.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936095796 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 61-957W |
| UNSPSC Code | 27111601 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 90mm 3-1/2" cal |
| Waga obucha, głowicy | 1450g |
| Długość całkowita | 380mm |
| Numer produktu | 61-957W |
| Handle Material | Drewno |
| Head Material | Rubber |
| Head Shape | Cylindrical |