Młotek kamieniarski 3LB z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5255740K KEN-525-5740K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek kamieniarski 3LB z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5255740K KEN-525-5740K
Kennedy KEN-525-5740K
Młotek kamieniarski, Trzonek z włókna SZKL. 3LB
KEN-525-5740K
Opis produktu
Młotki kamieniarskie są w pełni wykute i poddane działaniu wysokich temperatur z płaską powierzchnią i ściętą krawędzią do użytku z dłutami, przecinakami cegieł itd.Trzonek wykonany z włókna szklanego
Z odpornym na wyślizgnięcie gumowym uchwytem. Trzonek i uchwyt połączone w celu stłumienia efektu przenoszącego impuls w kierunku użytkownika spowodowanego uderzeniem. Bardzo duża wytrzymałość trzonka.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140008502 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Grip Type | Rubber |
| Hammer Type | Club Hammer |
| Waga obucha, głowicy | 3 lb |
| Shaft Material | Fibreglass |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Face Diameter | mm millimetre in. inch |
| Grip Type | Rubber |
| Hammer Type | Club Hammer |
| Head Weight | 3 lb pound g gram |
| Overall Length | 265 mm millimetre in. inch |
| Product Number | |
| Special Features | Anti-vibration |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Shaft Material | Fibreglass |
| Shaft Length | mm millimetre in. inch |
KEN5255740K
MLOTEK KAMIENIARSKI, TRZONEK Z WLOKNA SZKL. 3LB Kennedy
KEN-525-5740K
SM.CK016,75,3ZLNE
Narzędzia Cromwell