Młotek nieiskrzący z noskiem kulistym 900g 2LB Al-Br Kennedy KEN5753060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
128,42 €
Cena regularna:
104,41 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek nieiskrzący z noskiem kulistym 900g 2LB Al-Br Kennedy KEN5753060K
Kennedy KEN-575-3060K
KEN5753060K
MLOTEK NIEISKRZACY Z NOSKIEM KULISTYM 2LB Kennedy
KEN-575-3060K
SM.CK016,300,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Młotki z noskiemn kulistym
Do użytku z dłutami, przecinakami, nitami i do kształtowania metalu. Trzonek z twardego drewna.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125001 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 25mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 140mm |
| Head Material | Aluminium Bronze |
| Waga obucha, głowicy | 2 lb |
| Długość całk./opak. | 350mm |
| Shaft Length | 390mm |
| Shaft Material | Wood |
| Special Features | Non-sparking |
| Nr produktu | H-4 |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |