Młotek plastikowy 45mm 240g blacharski polietylenowy z tworzywa drewniany trzonek Thor 23-8114 Thor Hammer THO5270371C PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek plastikowy 45mm 240g blacharski polietylenowy z tworzywa drewniany trzonek Thor 23-8114 Thor Hammer THO5270371C
Thor Hammer THO-527-0371C
THO5270371C
23-8114 SUPER PLASTIC MALLET Thor Hammer
THO-527-0371C
KC-016,59,1ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Obuch z polietylenu o bardzo dużej gęstości. Do zastosowań wymagających dużych udarów. Solidny, drewniany trzonek.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5012936081140 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 45 mm |
| Numer produktu | 23-8114 |
| Oznaczenie | 23-8114 |
| UNSPSC | 27111601 |
| Waga elementu | 240 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 45mm 1-3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 240g |
| Długość całkowita | 285mm |
| Numer produktu | 23-8114 |
| Handle Material | Drewno |
| Head Material | Plastic |
| Head Shape | Cylindrical |