Młotek plastikowy 70mm 650g blacharski polietylenowy z tworzywa drewniany trzonek Thor 23-8122 Thor Hammer THO5270374J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek plastikowy 70mm 650g blacharski polietylenowy z tworzywa drewniany trzonek Thor 23-8122 Thor Hammer THO5270374J
Thor Hammer THO-527-0374J
THO5270374J
23-8122 SUPER PLASTIC MALLET Thor Hammer
THO-527-0374J
SM.CK016,108,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Blacharski - cylindryczny
Obuch z polietylenu o bardzo dużej gęstości. Do zastosowań wymagających dużych udarów. Solidny, drewniany trzonek.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936081225 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 23-8122 |
| UNSPSC Code | 27111601 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 70mm 2-3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 610g |
| Długość całkowita | 340mm |
| Numer produktu | 23-8122 |
| Handle Material | Drewno |
| Head Material | Plastic |
| Head Shape | Cylindrical |