Młotek skórzany 560g 63mm blacharski ze skóry 02-120 rozmiar 5 Thor Hammer THO5270135M
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Waga główki: 560g
- Materiał główki: skóra
- Średnica główki: 63mm
- Długość całkowita: 345mm
- Rękojeść: drewniana
Cechy i zalety
- ciasno zwinięta konstrukcja i precyzyjny docisk hydrauliczny zapewniają podczas wykonania główki zapewnia kontrolowane uderzenie, dzięki czemu idealnie nadaje się do delikatnych zadań
- kształtuje, formuje i dopasowuje materiały bez powodowania uszkodzeń
- oferuje jednolitą jakość do wszechstronnych zastosowań
- dostarczany z solidnym drewnianym uchwytem zapewniającym trwałość
Typowe zastosowanie - obróbka blachy
- przemysł
- do stosowania na miedzi, mosiądzu i miękkich metalach
- jubilerstwo, biżuteria
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936012007 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Face Diameter | 63 mm |
| Długość | 340 mm |
| Model, kod produktu | 02-120 |
| Sup. Part No. | 02-120 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Waga | 570 g |