Młotek stolarski 16oz ze stalowym trzonkiem Kennedy KEN5254420K PRO20
dostępny
Cena regularna:
152,50 zł
Cena regularna:
123,98 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek stolarski 16oz ze stalowym trzonkiem Kennedy KEN5254420K
Kennedy KEN-525-4420K
Młotek stolarski, Trzonek stalowy 16oz
KEN-525-4420K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości kutej stali, poddane obróbce cieplnej, rowek w obuchu kształtowany do ścisku główki gwoździa. Dostępne z trzonkami z: drewna twardego, hikorowego z włókna szklanego z rurki chromowanej z gumową rączką.Trzonek pełny stalowy
W pełni skonstruowany z wysokiej jakości stali. Tłumienie efektu przenoszącego impuls w kierunku użytkownika spowodowanego uderzeniem zapewniając również pełną kontrolę.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Claw Type | Curve |
| Kod EAN13 | 5036140112872 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 1" calowe |
| Face Diameter | 25mm |
| Face Style | Smooth |
| Grip Type | Rubber |
| Head Length | 127mm |
| Head Length | 5" calowe |
| Head Material | Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 16 oz. |
| Długość całk./opak. | 315mm |
| Shaft Finish | Polished |
| Shaft Length | 11" calowe |
| Shaft Length | 280mm |
| Shaft Material | Steel |
| Special Features | Anti-vibration |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5254420K
MLOTEK STOLARSKI, TRZONEK STALOWY 16oz Kennedy
KEN-525-4420K
SM.CK016,89,2ZLNE
Narzędzia Cromwell