Młotek warsztatowy 0,8kg din1041 Kennedy KEN5257440K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek warsztatowy 0,8kg din 1041 Kennedy KEN5257440K
Kennedy KEN-525-7440K
Młotek warsztatowy 0.8KG DIN 1041
KEN-525-7440K
Opis produktu
Przeznaczone do użytku na metalach. Wytwarzane zgodnie z europejskimi standardami DIN 1041.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113183 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 34x34mm |
| Head Length | 130mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 0.8 kg |
| Długość całk./opak. | 350mm |
| Shaft Length | 317mm |
| Shaft Material | Wood |
| Nr produktu | LHW230800B1AN4 |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5257440K
MLOTEK WARSZTATOWY 0.8KG DIN 1041 Kennedy
KEN-525-7440K
SM.CK016,50,6ZLNE
Narzędzia Cromwell