Młotek warsztatowy 1kg din1041 Kennedy KEN5257460K
dostępny
Cena regularna:
157,10 zł
Cena regularna:
127,72 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek warsztatowy 1kg din 1041 Kennedy KEN5257460K
Kennedy KEN-525-7460K
Młotek warsztatowy 1.0KG DIN 1041
KEN-525-7460K
Opis produktu
Przeznaczone do użytku na metalach. Wytwarzane zgodnie z europejskimi standardami DIN 1041.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140113190 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 36x36mm |
| Head Length | 134mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 1.0 kg |
| Długość całk./opak. | 360mm |
| Shaft Length | 325mm |
| Shaft Material | Wood |
| Nr produktu | LHW231000B1AN4 |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5257460K
MLOTEK WARSZTATOWY 1.0KG DIN 1041 Kennedy
KEN-525-7460K
SM.CK016,56,2ZLNE
Narzędzia Cromwell