Młotek z końcówką z niewyprawionej skóry 01-016 rozmiar 4 Thor Hammer THO5270104E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z końcówką z niewyprawionej skóry 01-016 rozm. 4 Thor Hammer THO5270104E
Thor Hammer THO-527-0104E
THO5270104E
01-016 SIZE 4 RAWHIDE HAMMER Thor Hammer THO5270104E
Thor Hammer THO-527-0104E
SM.CK016,182,5ZLNE
Bezpieczniejsza alternatywa dla powierzchni obrobionych maszynowo w porównaniu do zwykłych młotków stalowych. Odporne na uderzenia końcówki kształtują się do materiałów uderzanych, minimalizując w ten sposób uszkodzenia spowodowane odbijaniem, oraz redukując poziom hałasu w miejscu pracy. Końcówki uderzające mogą w prosty sposób być wymienione, kiedy się zużyją. Dostępne jako standardowe, z pięcioma wymiennymi typami końcówek.
Młotki z końcówkami z niewyprawionej skóry
Główka wykonana z żeliwa ciągliwego z dwiema końcówkami uderzającymi z niewyprawionej skóry oraz solidnym drewnianym trzonkiem Końcówka z niewyprawionej skóry wykonana jest z prawdziwej skóry bawołu domowego, mocno potrójnie ściśniętej hydraulicznie pod dużymi ciśnieniami dla zapewnienia jednorodnej jakości i maksymalnej trwałości.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5036140211797 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 01-016 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 50mm 2" cal |
| Waga obucha, głowicy | 67g |
| Długość całkowita | 355mm 14" cal |
| Numer produktu | 01-016 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Rawhide |
| Face Hardness | Soft |