Młotek z końcówką z niewyprawionej skóry 01-022L rozmiar 5 Thor Hammer THO5270106G
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z końcówką z niewyprawionej skóry 01-022L rozm. 5 36" Thor Hammer THO5270106G
Thor Hammer THO-527-0106G
THO5270106G
KC-016,332,9ZN/SM.[NM]
Młotki z końcówkami z niewyprawionej skóry
Główka wykonana z żeliwa ciągliwego z dwiema końcówkami uderzającymi z niewyprawionej skóry oraz solidnym drewnianym trzonkiem Końcówka z niewyprawionej skóry wykonana jest z prawdziwej skóry bawołu domowego, mocno potrójnie ściśniętej hydraulicznie pod dużymi ciśnieniami dla zapewnienia jednorodnej jakości i maksymalnej trwałości.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5012936302207 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 70 mm |
| Długość | 405 mm |
| Numer produktu | 01-022 |
| Size Reference | 5 |
| Oznaczenie | 01-022L |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 3150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 70mm 2-3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 137.5 oz. ounce lb pound |
| Długość całkowita | 915mm 36" cal |
| Numer produktu | 01-022L |
| Type | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Rawhide |
| Face Hardness | Soft |