Młotek z końcówkami plastikowymi nylonowymi 38mm 07-412 trzonek z tworzywa Thor Hammer THO5270204E THO-527-0204E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z końcówkami plastikowymi nylonowymi 38mm 07-412 trzonek z tworzywa Thor Hammer THO5270204E THO-527-0204E
Thor Hammer THO-527-0204E
THO5270204E
07-412 1.1/2" DIA. PLASTIC HAMMER Thor Hammer
THO-527-0204E
SM.CK016,68,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Trzonek z Tworzywa
Chromowany obuch z dwiema nakręcanymi nakładkami ze średnio twardego tworzywa. Trzonek poliuretanowy z przeciwpoślizgowymi wykładzinami z PCV. Dostępny z trzonkiem poliuretanowym z przeciwpoślizgowymi wykładzinami z PCV lub z trzonkiem drewnianym.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936141202 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 07-412 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 38mm 1.1/2" |
| Waga obucha, głowicy | 675g |
| Długość całkowita | 290mm 11.1/2" |
| Numer produktu | 07-412 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Chrome-plated Zinc |
| Shaft Material | Plastic |
| Head Shape | |
| Face Material | Plastic |
| Face Hardness | Medium Hard |