Młotek z końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-210 rozmiar 1 Thor Hammer THO5270151B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z podwójnymi końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-210 rozm. 1 Thor Hammer THO5270151B
Thor Hammer THO-527-0151B
THO5270151B
KC-016,90,1ZN/SM.[NM]
Dwufunkcyjne młotki z końcówkami z niewyprawionej skóry i miedzi
Główka wykonana z żeliwa ciągliwego z solidnym drewnianym trzonkiem. Końcówka uderzająca wykonana z czystej miedzi elektrolitycznej pozwala na wykonywanie bezpiecznych silnych uderzeń, podczas kiedy końcówka z niewyprawionej skóry służy do mocnych sprężystych uderzeń, które nie będą zostawiać śladów na obrabianej powierzchni.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5036140211827 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 32 mm |
| Długość | 280 mm |
| Numer produktu | 03-210 |
| Size Reference | 1 |
| Oznaczenie | 03-210 |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 725 g |