Młotek z końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-212 rozmiar 2 Thor Hammer THO5270152C
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z podwójnymi końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-212 rozm. 2 Thor Hammer THO5270152C
Thor Hammer THO-527-0152C
KC-016,116,9ZN/SM.[NM]
Dwufunkcyjne młotki z końcówkami z niewyprawionej skóry i miedzi
Główka wykonana z żeliwa ciągliwego z solidnym drewnianym trzonkiem. Końcówka uderzająca wykonana z czystej miedzi elektrolitycznej pozwala na wykonywanie bezpiecznych silnych uderzeń, podczas kiedy końcówka z niewyprawionej skóry służy do mocnych sprężystych uderzeń, które nie będą zostawiać śladów na obrabianej powierzchni.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5036140211834 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 38 mm |
| Długość | 305 mm |
| Numer produktu | 03-212 |
| Size Reference | 2 |
| Oznaczenie | 03-212 |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 1070 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 38mm 1-1/2" cal |
| Waga obucha, głowicy | 37 oz. ounce lb pound |
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Numer produktu | 03-212 |
| Type | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Copper Rawhide |
| Face Hardness | Soft |