Młotek z końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-214 rozmiar 3 Thor Hammer THO5270153D
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z podwójnymi końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-214 rozm. 3 Thor Hammer THO5270153D
Thor Hammer THO-527-0153D
THO5270153D
KC-016,148,9ZN/SM.[NM]
Dwufunkcyjne młotki z końcówkami z niewyprawionej skóry i miedzi
Główka wykonana z żeliwa ciągliwego z solidnym drewnianym trzonkiem. Końcówka uderzająca wykonana z czystej miedzi elektrolitycznej pozwala na wykonywanie bezpiecznych silnych uderzeń, podczas kiedy końcówka z niewyprawionej skóry służy do mocnych sprężystych uderzeń, które nie będą zostawiać śladów na obrabianej powierzchni.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5036140211841 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 44 mm |
| Długość | 305 mm |
| Numer produktu | 03-214 |
| Size Reference | 3 |
| Oznaczenie | 03-214 |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 1650 g |