Młotek z końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-216 rozmiar 4 Thor Hammer THO5270154E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z podwójnymi końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-216 rozm. 4 Thor Hammer THO5270154E
Thor Hammer THO-527-0154E
THO5270154E
KC-016,212,8ZN/SM.[NM]
Dwufunkcyjne młotki z końcówkami z niewyprawionej skóry i miedzi
Główka wykonana z żeliwa ciągliwego z solidnym drewnianym trzonkiem. Końcówka uderzająca wykonana z czystej miedzi elektrolitycznej pozwala na wykonywanie bezpiecznych silnych uderzeń, podczas kiedy końcówka z niewyprawionej skóry służy do mocnych sprężystych uderzeń, które nie będą zostawiać śladów na obrabianej powierzchni.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5036140211858 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 50 mm |
| Długość | 355 mm |
| Numer produktu | 03-216 |
| Size Reference | 4 |
| Oznaczenie | 03-216 |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 2500 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 50mm 2" cal |
| Waga obucha, głowicy | 84 oz. ounce lb pound |
| Długość całkowita | 355mm 14" cal |
| Numer produktu | 03-216 |
| Type | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Copper Rawhide |
| Face Hardness | Soft |