Młotek z końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-222 rozmiar 5 Thor Hammer THO5270155F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z podwójnymi końcówkami z miedzi elektrolitycznej oraz skóry 03-222 rozm. 5 Thor Hammer THO5270155F
Thor Hammer THO-527-0155F
THO5270155F
KC-016,492,9ZN/SM.[NM]
Dwufunkcyjne młotki z końcówkami z niewyprawionej skóry i miedzi
Główka wykonana z żeliwa ciągliwego z solidnym drewnianym trzonkiem. Końcówka uderzająca wykonana z czystej miedzi elektrolitycznej pozwala na wykonywanie bezpiecznych silnych uderzeń, podczas kiedy końcówka z niewyprawionej skóry służy do mocnych sprężystych uderzeń, które nie będą zostawiać śladów na obrabianej powierzchni.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5036140211865 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 70 mm |
| Długość | 915 mm |
| Numer produktu | 03-222 |
| Size Reference | 5 |
| Oznaczenie | 03-222 |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 5150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 70mm 2-3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 176 oz. ounce lb pound |
| Długość całkowita | 915mm 36" cal |
| Numer produktu | 03-222 |
| Type | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Copper Rawhide |
| Face Hardness | Soft |