Młotek z miedzianą końcówką 04-316WT rozmiar 4 Thor Hammer THO5270164T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z miedzianą końcówką 04-316WT Thor Hammer THO5270164T
Thor Hammer THO-527-0164T
THO5270164T
KC-016,234,7ZN/SM.[NM]
Młotki z końcówkami z miedzi
Główka wykonana z żeliwa ciągliwego, z dwiema końcówkami z czystej miedzi elektrolitycznej, pozwalającymi na wykonywanie silnych uderzeń. Solidny drewniany trzonek.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5012936031626 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 50 mm |
| Długość | 355 mm |
| Numer produktu | 04-316WT |
| Size Reference | 4 |
| Oznaczenie | 04-316WT |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 2950 g |