Młotek z nakładką z aluminium 05-A310 rozm. 1 Thor Hammer THO5270501B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z nakładką z aluminium 05-A310 rozm. 1 Thor Hammer THO5270501B
Thor Hammer THO-527-0501B
THO5270501B
05-A310 SIZE 1 ALUMINIUMHAMMER Thor Hammer
THO-527-0501B
KC-016,61,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Thor |
| EAN13 | 5012936031053 |
| ecl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 35 mm |
| Długość | 280 mm |
| Numer produktu | 05-A310 |
| Size Reference | 1 |
| Oznaczenie | 05-A310 |
| UNSPSC | 27111602 |
| Waga elementu | 660 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 32mm 1-1/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 22 oz. ounce lb pound |
| Długość całkowita | 270mm 10-1/2" cal |
| Numer produktu | 05-A310 |
| Type | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | NSN No. 5120991279709 |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Aluminium |
| Face Hardness | Soft |