Młotek z nakładką z aluminium 05-A312 rozm. 2 Thor Hammer THO5270502C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z nakładką z aluminium 05-A312 rozm. 2 Thor Hammer THO5270502C
Thor Hammer THO-527-0502C
THO5270502C
05-A312 SIZE 2 ALUMINIUMHAMMER Thor Hammer
THO-527-0502C
SM.CK016,75ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obuch z żeliwa ciągliwego z nakładkami z aluminium plus solidny trzonek.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936031251 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 05-A312 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 38mm 1.1/2" |
| Waga obucha, głowicy | 920g |
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Numer produktu | 05-A312 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Aluminium |
| Face Hardness | Soft |