Młotek z nakładką z aluminium 05-A316 rozm. 4 Thor Hammer THO5270504E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z nakładką z aluminium 05-A316 rozm. 4 Thor Hammer THO5270504E
Thor Hammer THO-527-0504E
THO5270504E
05-A316 SIZE 4 ALUMINIUMHAMMER Thor Hammer
THO-527-0504E
SM.CK016,151,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obuch z żeliwa ciągliwego z nakładkami z aluminium plus solidny trzonek.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936031657 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 05-A316 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 50mm 2" cal |
| Waga obucha, głowicy | 2100g |
| Długość całkowita | 355mm 14" cal |
| Numer produktu | 05-A316 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Aluminium |
| Face Hardness | Soft |