Młotek z nakładkami z tworzywa 44mm 1700g 18-914 rozmiar 3 Thor Hammer THO5270403D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
18-914 SIZE 3 SUPER PLASTIC HAMMER Thor Hammer THO5270403D
Thor Hammer THO-527-0403D
THO5270403D
18-914 SIZE 3 SUPER PLASTIC HAMMER Thor Hammer
THO-527-0403D
SM.CK016,107,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obuch z żeliwa ciągliwego z nakładkami z polietylenu o dużej gęstości. Do zastosowań wymagających dużych udarów.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Thor |
| EAN13 Barcode | 5012936891404 |
| eCl@ss Code | 21040901 |
| Supplier Part No. | 18-914 |
| UNSPSC Code | 27111602 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Head Diameter | 44mm 1-3/4" cal |
| Waga obucha, głowicy | 1300g |
| Długość całkowita | 305mm 12" cal |
| Numer produktu | 18-914 |
| Typ | Hammer |
| Liczba elementów | |
| Standard, norma | |
| Special Features | Replaceable Strike Faces |
| Head Material | Iron |
| Shaft Material | Drewno |
| Head Shape | |
| Face Material | Polyethylene |
| Face Hardness | Soft |