Młotek z noskiem kulistym 1/4LB z drewnianym trzonekiem Kennedy KEN5251020K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z noskiem kulistym 1/4LB drewniany trzonek Kennedy KEN5251020K
Kennedy KEN-525-1020K
Młotek z noskiem kulistym, Trzonek DREWNIANY 1/4LB
KEN-525-1020K
KEN5251020KOpis produktu
Młotki z noskiem kulistym wykonane są z wysokiej jakości stali kutej poddanej działaniu wysokich temperatur. Idealne do użycia z dłutami, punktakami, nitami i do modelowania metalu. Są one dostępne z drewnianym, hikorowym, wykonanym z włókna szklanego lub w postaci stalowej rurki trzonkiem.
Trzonek z twardego drewna
Kuty stalowy obuch, hartowany i utwardzony, szlifowane powierzchnie.Specyfikacja produktu:
Parametr Wartość Producent Kennedy Industrial Kod EAN13 5036140112612 Kod eCl@ss 21040901 Face Diameter 13mm Grip Type No Grip Head Length 75mm Head Material Drop Forged Steel Waga obucha, głowicy 1/4 lb Długość całk./opak. 275mm Waga całkowita 0.135 Shaft Length 250mm Shaft Material Wood Typ Ball Pein Kod UNSPSC 27111602
Opis produktu
Młotki z noskiem kulistym wykonane są z wysokiej jakości stali kutej poddanej działaniu wysokich temperatur. Idealne do użycia z dłutami, punktakami, nitami i do modelowania metalu. Są one dostępne z drewnianym, hikorowym, wykonanym z włókna szklanego lub w postaci stalowej rurki trzonkiem.Trzonek z twardego drewna
Kuty stalowy obuch, hartowany i utwardzony, szlifowane powierzchnie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112612 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 13mm |
| Grip Type | No Grip |
| Head Length | 75mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 1/4 lb |
| Długość całk./opak. | 275mm |
| Waga całkowita | 0.135 |
| Shaft Length | 250mm |
| Shaft Material | Wood |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5251020K
MLOTEK Z NOSKIEM KULISTYM, TRZONEK DREWNIANY 1/4LB Kennedy
KEN-525-1020K
SM.CK016,23,2ZLNE
Narzędzia Cromwell