Młotek z noskiem kulistym 450g 1LB z chromowanym trzonkiem Kennedy KEN5253650K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z noskiem kulistym 450g 1LB z chromowanym trzonkiem Kennedy KEN5253650K
Kennedy KEN-525-3650K
Młotek z noskiem kulistym, Trzonek CHROMOWANY 1LB
KEN-525-3650K
Opis produktu
Młotki z noskiem kulistym wykonane są z wysokiej jakości stali kutej poddanej działaniu wysokich temperatur. Idealne do użycia z dłutami, punktakami, nitami i do modelowania metalu. Są one dostępne z drewnianym, hikorowym, wykonanym z włókna szklanego lub w postaci stalowej rurki trzonkiem.Trzonek owalny, rurowy, chromowany
Z odpornym na wyślizgnięcie gumowym uchwytem. Tłumienie efektu przenoszącego impuls w kierunku użytkownika spowodowanego uderzeniem. Bijak utwardzony i poddany działaniu wysokich temperatur.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112797 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 25mm |
| Grip Type | Rubber |
| Head Length | 100mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 1 lb |
| Długość całk./opak. | 325mm |
| Shaft Length | 275mm |
| Shaft Material | Steel |
| Special Features | Anti-vibration |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5253650K
MLOTEK Z NOSKIEM KULISTYM, TRZONEK CHROMOWANY 1LB Kennedy
KEN-525-3650K
SM.CK016,47,4ZLNE
Narzędzia Cromwell