Młotek z noskiem kulistym 900g 2LB z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5253500K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Młotek z noskiem kulistym 900g 2LB z trzonkiem z włókna szklanego Kennedy KEN5253500K KEN-525-3500K
Trzonek z włókna szklanego
Z odpornym na wyślizgnięcie gumowym uchwytem. Trzonek i uchwyt połączone w celu stłumienia efektu przenoszącego impuls w kierunku użytkownika spowodowanego uderzeniem. Utwardzony bijak.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140112780 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Face Diameter | 38mm |
| Grip Type | Rubber |
| Head Length | 140mm |
| Head Material | Drop Forged Steel |
| Waga obucha, głowicy | 2 lb |
| Długość całk./opak. | 385mm |
| Shaft Length | 325mm |
| Shaft Material | Fibreglass |
| Special Features | Anti-vibration |
| Typ | Ball Pein |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN5253500K
MLOTEK Z NOSKIEM KULISTYM, TRZONEK Z WLOKNA SZKL. 2LB Kennedy
KEN-525-3500K
SM.CK016,68,7ZLNE
Narzędzia Cromwell