Mosiężne folie 0,001"-0,015" 6x12" precyzyjne taśmy do ustawiania maszyn 12szt. PCN4153500R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brass Shim BRASS SHIM PACK 0.001" TO0.015" 6x12" 12PC PCN4153500R
Brass Shim PCN-415-3500R
PCN4153500R Brass Shim BRASS SHIM PACK 0.001" TO0.015" 6x12" 12PC
Brass Shim Pack - Inch Sizes
Assorted Pack -12 Pieces.
Contains one of each of the following thickness of shim: 0.001", 0.0015", 0.002", 0.003", 0.004", 0.005", 0.006", 0.007", 0.008", 0.010", 0.012" and 0.015".
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| EAN13 Barcode | 0698158175451 |
| eCl@ss Code | 20270290 |
| Supplier Part No. | 77-517-545 |
| UNSPSC Code | 31231400 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm 12" cal |
| Materiał | Brass |
| Numer produktu | 77-517-545 |
| Grubość | mm 0.001 0.0015 0.002 0.003 0.004 0.005 0.006 0.007 0.008 0.01 0.012 0.015" cal |
| Szerokość | mm 6" cal |
| Liczba elementów | 12 |
| Standard, norma | |
| Tensile Strength | psi pounds per square inch Nmm |
| Slot Size |