Nakrętka kołnierzowa M12 FC04 Indexa IND4252025K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M12 FC04 kołnierzowa Indexa IND4252025K IND-425-2025K
- Rozmiar: M12
- Materiał : Stal węglowa.
- Twardość: 30-35 HRC, utwardzone
- Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu
- Waga: 40g
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A - gwint | M12 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar B | 28mm |
| Wymiar C | 4mm |
| Wymiar E | 17mm |
| Wymiar D | 19mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085138 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu |
FC040212 PT04-1219 |
| Supplier Part No. | 4252025K |
| UNSPSC Code | 23153402 |