Nakrętka przedłużająca M12 FC05 Indexa IND4252030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nakrętka M12 FC05 przedłużająca Indexa IND4252030K
Indexa IND-425-2030K
IND4252030K
Nakrętka przedłużająca FC05 M12 Indexa IND4252030K
IND-425-2030K
SM.CK016,12,1ZLNE
Zwiększa długość mocowania śrub.
Materiał : Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M12 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 19 mm |
| Wymiar C | 36 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085183 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC050212 |
| Supplier Part No. | 4252030K |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 0.046 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 19mm |
| C | 36mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT05-1219 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |