Narzynka 1/2"x14 BSPF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0869000K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1/2"x14 BSPF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0869000K
Sherwood SHR-086-9000K
SHR0869000K
Narzynka HSS 6-kątna 1/2"x14 BSPF SHR0869000K
SHR-086-9000K
SM.CK016,80,4ZLNE
BS 1127
Przeznaczone do użytku z kluczami. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Klasa | 6g |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140185012 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Hex Width | 1.67 in.d |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Supplier Part No. | SHR-086-9000K |
| Grubość | 13/16" cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/2"-14 |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga elementu | 161 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Skok gwintu | |
| Seria | |
| Grubość | 13/16 in. inch mm |
| Rozmiar gwintu | 1/2" x 14 |
| Wykończenie, powłoka | |
| Norma wymiarowa | BS 1127 |
| Typ gwintu | BSPF |
| Hex Width | 1.67 in. inch mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |