Narzynka 1/2"x20 UNF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0865370K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Narzynka 1/2"x20 UNF HSS 6-kątna calowa Sherwood SHR0865370K
Narzynka sześciokątna HSS 1/2"x20 UNF Sherwood SHR0865370K
Narzynka przeznaczone do użytku z kluczami. Do nacinania gwintów zewnętrznych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Klasa tolerancji | 6g |
| Standard wymiarowy | BS 1127 |
| EAN13 Barcode | 5036140184411 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Szerokość pod klucz | 1,1"; 28mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Sup. Part No. | - |
| Grubość | 1/2", 12,7mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Rozmiar gwintu | 1/2"-20 |
| Standard gwintu | UNF - amerykański drobnozwojowy |
| UNSPSC Code | 27112805 |
| Waga | 44 g |
Prezentowana narzynka UNF nie jest narzynką przeznaczoną do rur.
Narzynki rurowe można znaleźć tutaj: