Narzynka 1/2"x27 NPTx1" HSS okrągła calowa Sherwood SHR0869390K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sherwood 1/8"x27 NPTx1" O/D HSS DIE SHR0869390K
Sherwood SHR-086-9390K
SHR0869390K Sherwood 1/8"x27 NPTx1" O/D HSS DIE
ANSI?94.9
Przeznaczone do użytku w oprawkach. Do produkcji gwintów zewnętrznych.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112805 |
| eCl@ss Code | 21010200 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-086-9390K |
| EAN13 Barcode | 5036140389892 |
| Waga elementu | 22 g |
| Grubość | 3/8" cal |
| Standard gwintu | NPT |
| Rozmiar gwintu | 1/8"-27 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Kierunek gwintu | Right Hand[txt] |
| Standard wymiarowy | ANSI 94.9 |
| Die Adjustability | Fixed Size |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Skok | |
| Product Number | |
| Seria | |
| Grubość | 3/8 in. inchmm |
| Rozmiar gwintu | 1/8" x 27 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | |
| Standard wymiarowy | ANSI 94.9 |
| Standard gwintu | NPT |
| Class of Fit | 2A |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Outside Diameter | 1 in. inchmm |